Támogatás összege: 750.000,- Ft

Projekt befejezésének dátuma: 2022.03.31.

A támogatás összegének támogatási intenzitása: 100 %

A projekt azonosítószáma: NEAO-KP-1-2021/9-000020

A Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt./Miniszterelnökség által kiírt ,,Civil szervezetek működésének biztosítására vagy szakmai programjának megvalósítására és működésének biztosítására fordítható összevont támogatás 2021. – Nemzeti Együttműködési Alap Támogatási Program (2021)” elnevezésű programra benyújtott NEAO-KP-1-2021/9-000020 pályázati azonosítószámmal nyilvántartásba vett ,,2021 DARU működési támogatás” című pályázata 750.000,- Ft összegű vissza nem térítendő támogatásban részesült.

A támogatásban megvalósult tevékenységek:

Az igényelt támogatás a DARU Közhasznú Egyesület COVID-19 világjárvány alatti működésére került ráfordításra. A támogatás hozzájárult a szervezet folyamatos fenntartásához és az egyéb források lehívásához szükséges infrastrukturális háttér biztosításához. Az Egyesület ezen időszak alatt is közreműködött különböző rendezvények szervezésében, lebonyolításában, nevezetesen a Kreatív közösségek kialakítása pályázat keretén belül gyermekek részére megrendezésre kerülő,,Képzőművészeti alkotótábor”-ban. A szervezet célja a 2020-as évben is az volt, hogy programjain keresztül az iskolai lemorzsolódás csökkenjen.