Támogatás összege: 900.000,- Ft

Projekt befejezésének dátuma: 2021.12.31.

A támogatás összegének támogatási intenzitása: 100 %

A projekt azonosítószáma: ROMA-NEMZ-CISZ-21-0046

A Belügyminisztérium megbízásából a Társadalmi Esélyteremtési Főigazgatóság által kiírt Roma nemzetiségi civil szervezetek 2022. évi költségvetési támogatása elnevezésű programra benyújtott ROMA-NEMZ-CISZ-21-0046 pályázati azonosítószámmal nyilvántartásba vett ,,DARU működése 2021-ben” című pályázata 900.000,- Ft összegű vissza nem térítendő támogatásban részesült.

A támogatásban megvalósult tevékenységek:

Az elnyert támogatás összege a DARU Közhasznú Egyesület 2021. évi működéséhez járult hozzá akként, hogy ezen összeg teljes terjedelmében fedezte a szervezet feladatai ellátásához szükséges adminisztrációs költségeket. A szervezet a terveihez mérten 2021-ben is foglalkoztatott hospitáló, önkéntes diákokat, fiatalokat, akik számos tapasztalatban részesültek ezen időszak alatt azáltal, hogy a munka világába betekintést nyerhettek. Továbbá a szervezet ezen évben is kötött együttműködéseket feladatai megvalósítása érdekében.