Támogatás összege: 800.000 Ft.-

Támogatás intenzitása: 100%

Projekt azonosító száma: NEAO-KP-1-2022/9-000040

A Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt./Miniszterelnökség által kiírt „Civil szervezetek működésének biztosítására vagy szakmai programjának megvalósítására és működésének biztosítására fordítható összevont támogatás 2022” elnevezésű programra benyújtott NEAO-KP-1-2022/9-000040 pályázati azonosítószámmal nyilvántartásba vett „2022 DARU működési támogatás” című pályázata 800.000 Ft összegű vissza nem térítendő támogatásban részesült.
Az Egyesület a nevelés és oktatás, képességfejlesztés, gyermek- és ifjúsági érdekképviselet, gyermek- és ifjúságvédelem, egészségmegőrzés, betegségmegelőzés, gyógyító, egészségügyi rehabilitációs tevékenység, kábítószer-megelőzés területén működik. Ma hazánkban a jelenlegi oktatási módszer mellett szükséges az alternatív képesség, készségfejlesztés, amelyre a szervezet több megoldási lehetőséget kínál. A társadalmi hatás kézzel foghatóvá válik, a legnagyobb fejlődés az iskoláskorú gyermekeknél tapasztalható. Kooperatív módszerekkel és pozitív életút bemutatással alternatív világképet tárhat a programjain résztvevő célcsoporti személyek elé. Jelen pályázat keretén belül elnyerhető támogatás – nevezetesen adminisztrációs költségek – ahhoz járult hozzá, hogy a szervezet 2022. évben is maradéktalanul el tudta végezni tevékenységeit, kitűzött céljait.